PSG ponovo izgleda nezaustavljivo u Francuskoj
Foto - EPA

Nova pobjeda

Fudbaleri PSG-a pobijedili su večeras na gostovanju ekipu Nantesa sa 0:3.

Parižani su u velikoj seriji pobjeda, a večera su na gostovanju savladali i Nantes.

Svi pogoci pali su u drugom poluvremenu. Goste je u prednost doveo Ander Herrera u 47. minuti, da bi zatim u 65. minuti Kylian Mbappe iskoristio penal za 0:2.

Domaći su imali šansu da se vrate u meč četiri minute kasnije. Dosuđen im je penal, ali udarac Bambe brani brani Navas.

Pobjedu gostiju zaključio je Sarabia pogotkom za 0:3 u 88. minuti meča.

PSG je prvi na tabeli sa 21 bodom, tri više od Lillea koji ima utakmicu manje.