PSG siguran za četvrtfinale

Liga kup Francuske

Teme:

Nogometaši PSG-a slavili su u Orleansu u meču osmine finala Liga kupa Francuske.

PSG je bio veliki favorit na ovom gostovanju, a na kraju je uz malo poteškoća došao do (očekivane) pobjede.

Edinson Cavani je u 41. minuti doveo Parižane u vodstvo, ali hrabri Orleans je preko Lopyja u 70. izjednačio na 1:1.

Tek u 81. minuti Diaby, koji je tri minute ranije ušao u igru, postiže gol za slavlje PSG-a i prolaz dalje.

Thomas Tuchel ozbiljno je shvatio današnjeg rivala, pa su od prve minute igrali Areola, Silva, Marquinhos, Kimpembe, Bernat, Nkunku, Draxler, Alves, Chopupo-Moting, Cavani i Di Maria.