PSG u nastavku natrpao mrežu Guingampa

Lagana pobjeda PSG-a

Nogometaši PSG-a nadigrali su Guingamp s 4:0 u meču 32. kola francuske Lige 1.

Mučio se PSG večeras dobrih 45 minuta protiv Guingampa, ali je u nastavku ubacio u brzinu više, zabio tri gola i stigao do 22. pobjede.

Parižani su sada, nakon 31 kola, na tri boda od vodećeg Monaca i ove dvije ekipe vodit će bitku za naslov do posljednjeg kola.

U 56. minuti večerašnje utakmice Angel Di Maria je na asistenciju Cavanija načeo crveno-crne, potom je Cavani u 60. minuti povisio na 2:0, da bi isti igrač u 71. minuti novim golom donio domainu 3:0. U samoj nadoknadi Matuidi je postavio konačnih 4:0.