PSV demolirao Venlo sa šest pogodaka u mreži

A. Haznadarević

Momčad PSV Eindhovena, u velikom stilu je okončala gostovanje kod VVV Venla, te domaće porazila sa ogromnih 6:0.

Posljednji susret sedmog kola Eredivisie je donio najubjedljiviju pobjedu ovog vikenda, a cijela serija golova je otvorena u 23. minutu, kada je Metens pogodio za 1:0, a isti igrač je u 35. minutu povisio na 2:0.

Na početku drugog dijela igre nije se moglo ni naslutiti kakvu buru spremaju igrači gostiju.

Petnaest minuta pred kraj regularnog toka meča Locadia pogađa prvi, Mertens četiri minuta kasnije pogađa za 4:0.

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Nakon toga, danas odlični Locadia postiže još dva pogotka u 82. i 86. minutu susreta, te tako dovršava posao danas fenomenalne ekipe PSV-a.