
Mirsad Purivatra, predsjednik Skupštine RS Bosna Sunce osiguranje izabran je za novog člana Izvršnog odbora Rukometnog saveza Bosne i Hercegovine.
Purivatra je na ovoj funkciji zamijenio Halila Škaljića, koji će i dalje obavljati dužnost komesara takmičenja u RS BiH – za Kup naše zemlje.
Tako je Bosna, kao najjači i najorganizovaniji klub u BiH konačno dobila svog predstavnika u rukometnoj vladi naše zemlje.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.