"Za šta da se svetim? Pa, nisam ni vodio tim prošle godine"

Sergio Scariolo pred duel s Francuzima

"Za šta da se svetim? Pa, nisam ni vodio tim prošle godine"

Midhat Šljivak

Košarkaška reprezentacija Španije igraće u polufinalu Evropskog prvenstva protiv domaćina selekcije Francuske.

Špance s klupe predvodi Sergio Scariolo, kojeg su španski novinari pitali, ima li namjeru da se osveti za poraz na Svjetskom prvenstvu prošle godine.

Francuzi su u četvrtfinalu u Madridu savladali Španiju 65:52, te su ih ostavili bez medalje pred domaćom publikom.

Scariolo nije bio trener prošlog ljeta, te ističe kako nema potrebe za nikakvom osvetom

"Za šta da svetim? Pa, nisam ni vodio tim prošle godine. To morate pitati igrače", istakao je selektor košarkaške selekcije Španije.

Hoće li Španci ostaviti Francuze bez finala, ostaje nam da vidimo.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.