Dan koji ulazi u historiju bh. sporta: Utakmica PLBiH u fudbalu okončana rezultatom 25:0!

Duel Radnika i Banja Luke

H. Zilić

Ako ste pomislili da ste vidjeli u bh. sportu, varate se.

Utakmica PLBiH za fudbalerke između ŽFK Radnik Bumerang Bijeljina i ŽFK Banja Luka, ulazi u anale bh. sporta.

Bijeljinski tim je slavio sa nestvarnih 25:0!

Da, dobro ste pročitali, protivnicama su dale 25 golova. Od toga je Sofija Krajšumović postigla 11 golova.

Šta se zapravo desilo?

Radnik je poveo sa 1:0, ali gošće su smatrale da pogodak nije regularan. Do kraja poluvremena Radnik je vodio sa 5:0.

U drugom poluvremenu su Banjalučanke primile 20 golova. Kako se to desilo? Šta stoji iza ovog nerealnog i nestvarnog rezultata, nismo uspjeli saznati.

Puštanje, nečije naređenje, teško je reći. Primiti 20 golova za 45 minuta je ipak filmski scenarij.

Šta god da se desilo, zvanično je zapisano ŽFK Radnik - ŽFK Banja Luka 25:0!

Nesto smrdi iza ovoga velikog rezultata, prvo poluvrijeme 5:0 a u drugom postignuto jos 20 golova, sto znaci u drugom poluvrijemenu golovi su padali u prosjeku svaki 2 minuta i 15 sekundi, citavo drugo poluvrijeme je bilo centa igralista, gol, centar igralista i gol i sve tako do kraja drugog poluvrijemena i zavrsetka utakmice. Garant da je ovo izrezirano i da me niko ne moze ubijediti da ovo nije regularno.