Radnik drži prednost ispred Bosne

Druga liga Centar, 19. kolo

Fudbaleri Radnika iz Hadžića i dalje su vodeći tim Druge lige FBiH grupa Centar.

Tim iz Hadžića je u 19. kolu pobijedio na svom terenu Ilijaš s 2:0, te su još uvijek bod ispred Bosna Seme.

Golove za Radnik u ovom susretu postigli su Senad Jahić u 61. minuti iz penala i Senad Ćorović u 73. minuti.

Bosna Sema je pobijedila Azot s 4:2.

Ovaj meč je ponudio dosta uzbuđenja. Domaći su golom Kovačića poveli s 1:0 u prvoj minuti, da bi Mujić u 39. pogodio za 2:0.

Azot se vratio u 45. minuti kada je Kurtović pogodio za 2:1, da bi Hadžić u 73. izjednačio rezultat na 2:2.

Međutim, sudijska nadoknada utakmice donosi dva gola u mreži gostiju. Mujić je u prvoj minuti nadoknade pogodio za 3:2, a tačku na ovaj meč je postavio Kadrić u sedmoj minuti produžetka.

Pobjede u ovom kolu još su upusali Famos i TOŠK...