Svi mu se smiju: Nevjerovatno je kakav smo promašaj vidjeli sinoć u Barceloni

Rafa Mir se obrukao

E. Čaušević

Fudbaleri Barcelone sinoć su na svom terenu pobijedili Huescu sa 4:1 i tako se vratili na drugo mjesto La Lige.

Katalonski klub je ponovo odigrao jedan dobar meč i zalsuženo došao do tri boda, a još jednom je briljirao Lionel Messi koji je postigao fantastičan gol, te je upisao asistenciju.

Jedini pogodak za gostujući tim zabio je Rafa Mir u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena za 2:1 s bijele tačke.

Ovaj napadač se mogao proslaviti u 57. minuti kada je imao zicer za 3:2, ali je nevjerovatno da je s pola metra promašio prazan gol. Umjesto da loptu glavom pošalje u mrežu on je pokušao ramenom i obrukao se.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Njegov nevjerovatan promašaj možete pogledati OVDJE.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Barcelona Moje Teme

cccccc
Više je bilo nevjerovatno kakav je penal dobila Huesca. Treba malo pogurati madridske klubove jbg