3

Komentari (3)

TM87Rajvosa
Realno, PSG - Bayern je za finala.
ZIZOU1234
nije ni ovaj dvomeč bio loš,moglo je na obe strane otići mada po trenutnoj formi bolja tekma bi trebala biti Bayern Psg jer ako sudimo cijelu sezonu Real nije zaslužio prolaz u polufinale..
ZIZOU1234
mene samo interesuje da li oni nekad pročitaju članak prije nego ga objave...a što se tiće sinočnje utakmice mišljenja sam da je Kurtoa bio da bi Real glatko prošao..drugo ista stvar bi bila da je ispalo obrnuto i da je Bajernu isključen igrač isto bi ovako protestirali...ali to je sve u domenu da je ovo da je ono da je ovako da je onako...činjenica je da je Bayern dao golove iskoristio svoje šanse i ide u polufinale,a ovim zvijezdama Reala neka se malo zamisle mada će to uraditi čisto sumnjam,,cilj igre je dati go a ove teorije zavjere i plačanje sudija i to ostalo što se spočitava je za malu djecu...onda niko ne bi trošio pare na igrače kupi sudije manje košta i miran...a uostalom ako već imaš dokaze za svoje tvrdnje lijepo na sud i neka kazne sve ko je umješan...ali to je druga priča..
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti