Remi Genclerbirligija i Gaziantepspora

Medunjaninu 90 minuta, Zec sjedio na klupi

U susretu 28. kola turske Superlige Genclerbirligi našeg Ermin Zeca je dočekao Gaziantepspor Harisa Medunjania te je remizirao rezultatom 2:2.

Medunjanin je odigrao svih 90 minuta za svoju ekipu dok je Zec kompletan susret odgledao sa klupe.

Domaći u susret otvorili bolje. Durmaz je već u osmoj minuti pogodio za 1:0, a sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku susreta gosti dolaze do poravnanja. Sahin je u 51. minuti pogodio za 1:1.

Nakon tog pogotka domaći kreću u ofanzivu koja im s eisplatila u 63. minuti kada je pogodio Vleminckx.