Remi Istanbula i Karabukspora

Bez naših internacionalaca

Ekipa Istanbul B.B. je na svom terenu dočekala Karabukspor u drugom susretu 28. kola turske Superlige te je remizirala rezultatom 2:2.

Domaći su sjajno počeli utakmicu, a vodstvo od 2:0 su imali nakon 26  minuta igre. Strijelci su bili Madureira i Holmen sa bijele tačke.

Ipak, u samom finišu prvog poluvremena, Karabukspor dolazi do gola. Parlak je pogodio iz penala.

Gosti do poravnjanja dolaze u 58. minuti susreta. Ozek je asistirao, a Unal pogodio za vrijedan bod svoje momčadi.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Nakon ovog susreta Istanbul je na 14 mjestu sa 33 boda dok je Karabukspor na 13. mjestu sa bodom više.