Remi Krstanovića i Nurkovića
Adis Nurković branio 90 minuta i primio jedan pogodak...

Zagreb - Slaven Belupo 1:1

Zagreb i Slaven Belupo rezultatom 1:1 remizirali su u Kranjčevićevoj, u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Hrvatske.

Zagreb je dobru priliku imao u devetoj minuti. Preciznije, propustio ju je naš internacionalac Ivan Krstanović na ubačaj Jefthona.

Dvadesetak minuta kasnije, promašaj Pjesnika kaznio je Milardović. Domaći su uspjeli u nastavku izjednačiti, kada je Šovšić, četiri minute prije kraja, matirao našeg potencijalnog reprezentativnog golmana Adisa Nurkovića.

Uzvratni susret odigrat će se u Koprivnici za dvije sedmice, a blagu favorit zbog današnjeg rezultata ima Slaven Belupo.