
Remi Osijeka i Šibenika
U posljednjoj utakmici 14. kola HNL-a, Osijek i Šibenik su podijelili bodove odigravši 0:0.
Iako su oba tima imala po nekoliko prilika za postizanje gola, napadači nisu imali svoju noć, te su tako mreže večeras u Gradskom vrtu mreže mirovale.
Najbolji priliku propustio je Marko Babić kada u 58. minuti nije relizirao jedanaesterac za Osijek, nakon što je srušen Šorša, no bivši hrvatski reprezentativac je pogodio stativu gola Šibenika, pa je tako ostalo 0:0.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.