Remi Travnika i Olimpika na Piroti

Pripremni duel

M. Šljivak, foto: S. Mlaćo

Travnik i Olimpik remizirali su danas na Piroti u prijateljskom meču. Rezultat je bio 1:1.

Odmah na startu Olimpik je mogao povesti. Bajraktarević je izašao sam na golmana Travnika, ali ovaj sjajno brani i šalje loptu u korner.

Imao je olimpik potom još nekoliko dobrih pokušaja, ali napadači gostiju nisu bili precizni, pa je Travnik potom došao do daha i zaprijetio je u nekoliko navrata golu sarajevskog kluba.

Bolja igra timu s Pirote se isplatila u 30. minuti kada Vrebac pogađa za 1:0 nakon ubačaja iz kornera.

Samo dvije minute trajala je radost domaćih igrača. Osmanović je u 32. minuti uposlio Bajraktarevića koji pogađa za 1:1.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku susreta nismo vidjeli previše. Nije bilo većih uzbuđenja i prilika i na kraju je meč završen bez pobjednika, 1:1.

Susret je odigranom po sparnom i teškom vremenu, ali sve je bilo fer i korektno.

Uoči meča čelnici NK Travnik uručili su prigodne poklone gostima iz Sarajeva povodom ulaska u Premijer ligu BiH.

Treba istaći i kvalitetno suđenje sudijske trojke koju su činili glavni sudija Haris Poprženović sa svojim pomoćnicima Admirom Malkočem i Alenom Serdarevićem.

Pripremni meč:

Travnik - Olimpik 1:1

NK Travnik: Vasilj, Silajdžija, Brljak, Fazlić, Tabaković, Vardo, Torlak, Vujica, Goloman, Imočanin, Vrebac.

FK Olimpik: Hadžić, Čizmić, Adžem, Beširević, Bajraktarević, Muminović, Hadžanović, Mojović, Osmanović, Zeba, Lekanić.

enko
Zar sbk kanton nema vise sudaca osim ovog Poprzenovica koji je upleten u aferu VAR,zalosno da nemoze biti zalosnije.