Renfore odličan, Bayern uvjerljiv

Sjajni bh. reprezentativac

Košarkaši minhenskog Bayerna uvjerljivo su savladali Wurzburg 103:79 u susretu 15. kola njemačke Bundeslige.

Gosti su konkurentni bili samo u prvih 10 minuta. Ovaj dio igre je domaći tim dobio 23:22, ali je već do poluvremena prednost bila dvocifrena.

Na odmor je Bayern otišao sa plus 11 (53:42), da bi i u nastavku minhenski tim bio bolji rival.

Lagano su povećavali prednost. Nisu dopustili gostima da se vrate u meč, te su na kraju stigli do pobjede.

Bh. reprezentativac Alex Renfroe bio je sjajan. Ubacio je 10 poena, imao je devet asistencija, dok je Bryce Taylor predvodio Bavarce sa 20 poena.