Rijeka uvjerljiva u Zadru

HNL, 13. kolo

Posljednji susret subotnjeg programa 13. kola Hrvatske nogometne lige donio je i dosad najbolju utakmicu.

Posljednjeplasirani Zadar ugostio je Rijeku, ali nije uspio ostati neporažen. Riječani su se novom, šestom pobjedom približili vodećem trojcu (Dinamo, Slaven, Osijek).

Rano su gosti poveli, već u petoj minuti, preko Cesareca. U nastavku još tri gola u mreži domaćih. Prvo je Benko u 66. povisio na 2:0, zatim se Kreilach "s kreča" upisao u strijelce, a za nedostižnih 4:0 pogodio je Čulina deset minuta prije kraja.

U 81. minuti Banović je smanjio, a drugi utješni gol za Zadrane djelo je Jerbića iz 85. minute.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

HNL, 13. kolo:

Zadar - Rijeka 2:4 (Banović 81, Jerbić 85/ Cesarec 5, Benko 66, Kreilach 75, Čulina 80)