RK Borac savladao RK Kakanj

Prijateljski meč

D. Vejo

Rukometaši Borca slavili su na gostovanju u Kaknju kod istoimene ekipe rezultatom 26:29 (10:17).

Iako je utakmica bila prijateljskog karaktera, tim Ratka Đurkovića odigrao je dosta dobro. Od samog starta, Velikan iz Gospodske krenuo je na sve ili ništa, što pokazuje rezultat prvog dijela gdje je bilo 10:17 za Banjalučane.

U drugom poluvremenu viđen je isti scenario kao i u prvom dijelu. Ponovo je Borac dominirio, te je nakon 15. minuta igre stvorio zalihu prednosti koju je čuvao do samog kraja.

Kada je u pitanju efikasnost, kod crveno-plavih istakao se Hercegovac sa osam datih golova.