RNK Split i Lokomotiva Zagreb podijelili bodove

Deseto kolo HNL-a

A. Haznadarević

U sklopu desetog kola hrvatskog HNL-a, RNK Split je na svom stadionu remizirao sa zagrebačkom Lokomotivom rezultatom 1:1.

U ovaj susret domaći su ušli kao petoplasirana ekipa, dok su gosti imali samo bod manje.

Iako je do posljednjih minuta susreta izgledalo da će Lokomotiva na tabeli prestići Split, domaći su izjednačili za podjelu bodova.

Prvo je u petom minutu nastavka Martinac pogodio za slavlje gostiju, koji su vodstvo držali sve do 86. minuta.

Tada na scenu stupa Kvesić, koji izjednačava rezultat, i postavio konačnih 1:1.