Milan gostuje na Santiago Bernabeu

Ronaldinho: Real se mora poštovati

Edmir Škorić

Sutra će ove sezone veoma loši Milan gostovati na Santiago Bernabeu u okviru 3. kola Lige prvaka, a Brazilac Ronaldinho ističe da je to jako bitna utakmica za Rossonere.

Poslije pobjede nad Romom u Seriji A (2:1) u kojoj je Brazilac Ronaldinho jednom pogodio te asistirao, Rossonere sada čeka težak ogled sa Real Madridom u okviru 3. kola Lige evropskih prvaka. U ovakvom položaju Milanezi su autsajderi, posebno nakon poraza od Zuricha, no brazilski "čarobnjak" vjeruje u povoljan rezultat.

"Santiago Bernabeu je stadion gdje sam imao mnogo lijepih stvari, ali su sada drugačija vremena. Real Madrid se mora poštovati, oni su jedan od najboljih timova na svijetu, ali u svakom slučaju moramo otići tamo i pokušati pobijediti", kazao je brazilski as.

"Sutra je protiv Real Madrida jako bitna utakmica za nas. Moramo još jednom pogledati nedjeljnu utakmicu protiv Rome i tako ne dozvoliti da ponovimo iste pogreške, te izvući pozitivne stvari", završio je.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.