Prema pisanju talijanskih medija još jedan velikan talijanskog nogometa u svojim redovima bi rado vidio bh. reprezentativca Vedada Ibiševića.
Nakon Lazija, koji je već ranije iskazao interes za usluge našeg napadača, sada se pojavila i Fiorentina, koja je, prema pisanju talijanskih medija, spremna „iskrcati“ oko 9 miliona eura kako bi u svoje redove dovela centarfora Hoffenheima i naše reprezentacije.
„Upoznat sam sa interesom jednog talijanskog kluba za mene, ali sada ne bih govorio o imenu kluba“, ostao je tajnovit Vedad Ibišević, čija cijena, uprkos nešto lošijoj sezoni u odnosu na prethodnu, nije opala.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.