Mramorčani danas poraženi u Banovićima

Samir Kuduzović: Nadam se da će Mramor ostati u ligi

Trener Mramora, Samir Kuduzović, govorio je nakon poraza njegove ekipe u Banovićima.

Mramor se dobro držao u gostima kod vodeće Budućnosti, ali je domaćin u nastavku s dva gola došao do pobjede (2:0).

"Sigurno je da smo se borili u prvih 45 minuta, ali kasnije je došlo do pada koncentracije. Čestitao bih ekipi Budućnosti na pobjedi", kazao je Kuduzović, dodavši:

"Iskreno se nadam da možemo ostati u ligi. U Mramoru su sada u Upravi jako korektni ljudi, koji rade svoj posao i ja se nadam da ćemo na kraju ostati u ligi".