Menadžer Zlatana Ibrahimovića, Mino Raiola, otkrio je koji engleski tim ne želi dovesti njegovog klijenta.
Šveđanin će na kraju sezone napustiti PSG, a ima nevjerovatan broj ponuda za nastavak karijere.
Jedan klub ga međutim ne želi...
"Svi veliki klubovi iz Premiershipa nam kucaju na vrata, osim Guardiolinog Cityja. Također, PSG čini sve da on ostane. Postoje ponude sa svih kontinenata, ogroman novac nude Kinezi i znaće se uskoro sve", rekao je Raiola, te je dodao kako je Zlatan kao Brad Pitt u liku Benjamina Buttona, koji svaki dan postaje mlađi.
"S njegovim mentalnim i fizičkim stanje, može igrati još pet godina. Njegov novi klub? Biće to zanimljiv izbor", dodao je Raiola.
Biće svakako zanimljivo vidjeti gdje će Ibrahimović nastaviti karijeru.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.