Potpuni preokret Sarajeva na Koševu

Dva gola u nastavku

U prvim minutama nastavka Sarajevo je uspjelo da izjednači protiv Sloge, a zatim i da preokrene rezultat na 3:1.

Gosti iz Doboja poveli su nakon samo tri minute igre golom Stevanovića, nakon čega je bordo tim stvorio mnoge šanse, ali je bilo 0:1 do odlaska na odmor.

U 49. minuti fantastična akcija po desnoj strani - Kapić upošljava Varešanovića, ovaj centrira s desne strane, a Mulahusejnović zabija prvijenac za 1:1.

Navijači Sarajeva gol su proslavili novom bakljadom na sjevernoj tribini.

Potom Ikić sjajnim golom preokreće na 2:1, a Džafić je onda zabio za 3:1.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

King_Kenny
...bravo,konacno nesto da lici na akciju i odmah gol,hajmo jos 1 makar...navalite!!!