U smiraj prvog poluvremena Sarajevo preko Oliveire stiglo do 2:0 protiv Željezničara!

Teška situacija za goste

Eldar Ganibegović

Sarajevo i Željezničar igraju na Koševu vječiti derbi, a na poluvrijeme se odlazi pri rezultatu 2:0. Domaći tim je na samom kraju poluvremena stiglo do drugog gola.

U desetom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine Sarajevo i Željezničar se sastaju na Koševu. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:0.

Renan Oliveira donio je prednost od 2:0 Sarajevu protiv Željezničara. Pogodio je u nadoknadi prvog poluvremena.

Hasić je centrirao s desne strane, lopta se malo odbija od Cocalića i pada pravo na nogu Oliveire, koji još jednom pokazuje da je pravi golgeter.

Opis nije dostupan.

Teška je ovo situacija za Željezničar pred nastavak susreta i jasno je da nas očekuje zanimljiv nastavak utakmice.

Podsjetimo, strijelac prvog gola je u 26. minuti bio Ajdin Hasić, momak koji za Sarajevo igra kao posuđen igrač Bešiktaša.

Prije meča su sjajne koreografije pripremile navijačke grupe oba tima, Horde zla i Manijaci.

Sarajevo i Željezničar su utakmicu počeli u sljedećim sastavim:

Sarajevo: Šahinović, Aničić, Avramovski, Beganović, Mustafić, Đuričković, Radović, Julardžija, Hasić, Ziljkić, Renan.

Željezničar: Muftić, Cocalić, Drina, Galić, Jašarević, Mekić, Štilić, Biber, Allyson, Amoah, Krpić.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: