Schalke sav bijes iskalio na Borussiji, Kolašinac sjajan

Bundesliga

Nakon pet poraza, Schalke je u šestom kolu Bundeslige savladao Borussiju Moenchengladbach sa 4:0.

Schalke je očajno otvorio sezonu, ali je sve frustracije istresao na Borussiju, koju je razbio sa 4:0.

Do 52. minute nije bilo golova, a onda je Choupo-Moting s penala doveo Kraljeve u vodstvo.

Potom je Embolo u 56. na asisteniju Seada Kolašinca povisio na 2:0, a do kraja je Embolo zabio još jedna pogodak. U strijele se upisao i Goretzka.

Borussiji je ovo bio drugi poraz u Bundesligi ove sezone, a Schalke je prvom pobjedom iza sebe ostavio Ingolstadt i HSV, koji imaju samo po bod. Naš Kolašinac je odigrao sjajno 90 minuta.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bundesliga, 6. kolo:

Schalke - Borussia M. 4:0 (Choupo-Moting 52 - penal, Embolo 56, 83, Goretzka 58)