Bavarci idu po pobjedu

Schweinsteiger: Protiv Reala na sve ili ništa

Ekipa minhenskog Bayerna će se u utorak sastati sa Real Madridom u okviru prvih utakmica polufinala Lige prvaka.

Sjajni veznjak Bavaraca, Bastian Schweinsteiger je izjavio da njegova ekipa nema šta da izgubi u duelu protiv Kraljeva ta da će na Allianz Areni učiniti apsolutno sve da ostvare trijumf koji bi im bio zlata vrijedan uoči revanša na Santiago Bernabeu.

 

"Mi smo već mislima u toj utakmici sa Realom. Zato smo i odigrali onako lošu partiju portiv Mainza. Neće biti lako, to svi znaju, ali spremni smo i uraditi ćemo sve za pobjedu. Uz naše navijače i pravi pristup ništa nije nemoguće", smatra Schweinsteiger.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

 

Bavarci su nakon utakmice sa Mainzom osam bodova ispod Borussie Dortmund i čini se kako gube utrku za titulu prvaka Bundesli

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti