Šehić pet puta vadio loptu iz mreže

Mersin sa 1:5 poražen od Sivaspora

U okviru 25. kola turske fudbalske Superlige Mersin je na svom terenu doživio pravi debakl, porazom od čak 1:5 protiv Sivaspora.

Nekadašnji golman sarajevskog Željezničara Ibrahim Šehić u ovom je susretu čak pet puta morao po loptu u svoju mrežu, a prvi gol je primio već u osmoj minuti kada su u strijelce upisao Karaksa.

To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena, ali je u nastaku Mersin pretrpio pravu katastrofu. Prvo je u 49. minuti Kilz povisio na 2:0, a već u narednom napadu Tisdell je uspio smanjiti na 1:2.

Međutim, to kraja utakmice Karkas, Kilz i Reinoch su pogađali Šehićevu mrežu za konačnih 5:1.