Astana nastavila sa pobjedama, Smajlagić igrao od prve minute

I ove sezone žele titulu

S. Mlaćo
Kazahstanska Astana nastavila je sa sjajnim igrama u domaćem prvenstvu.

Astana je lider na tabeli i danas je slavila sa minimalnih 1:0 na gostovanju kod Taraza.

Jedini pogodak viđen je u 54. minuti kada je pogodio Beysebekov.

Prvo poluvrijeme za goste je nastupio i bh. napadač Semir Smajlagić, koji je zamijenjen u 46. minuti kada je šansu dobio Murtazayev.

Astana je u deset kola upisala osam pobjeda i dodala dva remija, te na svom kontu ima 26 bodova.

Prvi njen pratilac je Tobol koji ima 18 bodova i utakmicanju manje.

Smajlagić je na zimu stigao u Astanu, a u prvenstvu je upisao osam nastupa. Dodao je i jednu asistenciju.