Sevilla prokockala veliku prednost protiv Vallecana

Rayo Vallecano uspio osvojiti bod

Endin Čaušević

Fudbaleri Seville remizirali su danas na gostovanju protiv Rayo Vallecana u okviru 25. kola španske Primere.

Sevilla je danas imala sve u svojim rukama, ali su fudbaleri ove ekipe propustili vodstvo od 2:0. Gosti su do prednosti stigli već u desetoj minuti golom N'Zonzija, a samo deset minuta kasnije na 2:0 povisio je Iborra.

Iako su svi očekivali novi poraz Vallecana, domaća ekipa uspjela je da dođe do boda. Prvo je na 2:1 u 43. minuti utakmice smanjio Manucho, da bi konačnih 2:2 postavio Miku u 62. minuti.

Sevilla se nalazi na petom mjestu tabele Primere sa 41 bodom, dok je Vallecano na 15. poziciji sa 25 osvojenih bodova.