Simeone "ispalio" Zidanea na kraju utakmice

"Zaboravio" da se rukuje

Endin Čaušević

Fudbaleri Real Madrida remizirali su protiv Atletico Madrida (1:1) u derbiju 31. kola španske La Lige.

Kraljevski klub je do prednosti stigao u 52. minuti utakmice kada je mrežu Atletica zatresao Oblak. Ipak, gosti su uspjeli na kraju da dođu do jednog boda jer je pet minuta prije kraja utakmice na 1:1 izjednačio Griezmann.

Ovaj gol Atletico Madrida srčano je proslavio Diego Simeone, dok je s druge strane Zinedine Zidane pružao podršku svojim igračima. Nakon što je sudija svirao kraj meča Simeone je slavio osvojeni bod na Bernabeu, te se nije rukovao sa trenerom Real Madrida.