Fudbaler Zrinjskog optimističan

Simeunović: Možemo do 3. pretkola Evropske lige

Nogometaši Zrinjskog u četvrtak će u Bugarskoj odigrati uzvratnu utakmicu 2. pretkola Evropske lige protiv Boteva.

U prvoj utakmici odigranoj u Mostaru bugari su izvukli povoljan rezultat od 1:1, a jedini pogodak za Zrinjski u svom debiju zabio je Deni Sineumović koji je nedavno u Zrinjski stigao iz Travnika zajedno sa napadačem Nebojšom Popovićem.

"Drago mi je da sam pogodio u svom debiju, ali posebno mi je drago što nam je moj pogodak donio pozitivan rezultat i nadu da možemo nešto napraviti u uzvratu u Bugarskoj. Atmosfera u ekipi je jako dobra i ohrabrujuća, sutra putujemo u Bugarsku i nadamo se da ćemo napraviti dobar rezultat koji će nas odvesti u narednu fazu takmičenja", rekao je Simeumović u razogovoru za Sportsport.ba.

Zaprati HŠK Zrinjski, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HŠK Zrinjski Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.