Sinanović s dva gola donio pobjedu Jedinstvu

Pobjeda Jedinstva

Fudbaleri Jedinstva savladali su u 19. kolu Prve lige Federacije BiH ekipu Podgrmeča iz Sanskog Mosta rezultatom 2:0.

Dva gola postignuta su u prvom poluvremenu. Ipak, na prvi se čekalo do 40. minute kada Armin Sinanović pogađa za prednost od 1:0.

Isti igrač je strijelac i drugog pogotka. Matirao je golmana gostiju Đurovića u nadoknadi prvog dijela za sigurnih 2:0.

Pokušavalo je Jedinstvo u nastavku da dođe i do trećeg gola. Stvorili su nekoliko opasnih prilika, Sinanović je bio najopasniji, ali se rezultat do kraja nije mijenjao.