Ovo ne brane ni tri golmana - Spektakularan pogodak Lukića za muk na Koševu

Sarajevo gubi od Širokog Brijega

Esmer Oštraković

U toku je utakmica između Sarajeva i Širokog Brijega na Koševu, a domaći su šokirani na samom otvaranju drugog dijela utakmice.

Iako su bili dosta bolji protivnik u prvom poluvremenu fudbaleri Sarajeva od starta drugog dijela utakmice imaju gol zaostatka.

Igrala se 47. minuta utakmice kada je Lukić primio loptu na lijevoj strani i krenuo prema golu Sarajeva.

Odlučio je da šutira sa nekih dvadesetak metara i postigao je zaista spektakualran pogodak za vodstvo svoje ekipe.

Čak ni Iliev nije mogoa ništa, a zaista u kod ovog gola vrijedi stara izreka da ni tri golmana ne bi mogla ništa.

Shvatili su igrači domaće ekipe da su u problemu, ali nisu uspjeli da odreaguju.

Nisu se domaći stigli ni oporaviti od šoka zbog primljenog prvo gola, a na semaforu je već bilo 2:0 za goste.

Školsku kontru izveli su gosti su gosti u 52. minuti, a sve je golom završio Kuprešak za veliko vodstvo svoje ekipe na Koševu.

Zaprati NK Široki Brijeg, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Široki Brijeg Moje Teme

Rožman je najgori trener u ligi, pod hitno Husrefa zvati da preuzme kormilo , jer je upitno i trece mjesto sa ovim Rožmanom