Široki i Banants mijenjaju domaćinstvo

Danas je u NK Široki Brijeg iz UEFA-e stigao dopis o promijeni domaćinstva prvog pretkola Europske lige između Širokog Brijega i Banantsa. Naime, UEFA je odlučila zamijeniti domaćinstva pa će se prva utakmica igrati u Jerevanu 2.7.,a uzvrat 9.7. na Pecari u 20.30h.

Što se tiče igračkog kadra, izgleda da za Široki u prvom pretkolu neće nastupiti Dalibor Šilić koji nije prijavljen zbog potrage za inozemnim angažmanom, novopridošli Mladen Križanović, te akvizicije iz Argentine Varea i Martines. Ivica Barbarić će imati dosta težak posao da sklopi momčad, te ih pripremi pošto je vrlo malo vremena do  prve utakmice.

Širokobriježani će danas u Međugorju odmjeriti snage sa ekipom Osijeka na jedom od terena sportskog centra Circle International u 17.30 sati.

Zaprati NK Široki Brijeg, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Široki Brijeg Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.