Široki Brijeg uvjerljiv protiv Ljubuškog

Pripremni meč

NK Široki Brijeg savladao je u pripremnom meču ekipu Ljubuškog sa uvjerljivih 6:1.

Tim Tonija Karačića je ostao bez velikog broja prvotimaca u ovom prelaznom roku, ali sigurno je da tim sa Pecare neće biti nikom lagan rival u nastavku sezone.

Već u petoj minuti ovog meča Široki je poveo. Zabio je Alen Jurilj za 1:0.

Ovaj rezultat se zadržao do 36. minute kada Širokobriježani postižu i drugi gol. Majić je uposlio Stipu Jurića, a ovaj zabija za 2:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a odmah na otvaranju drugog dijela Široki stiže i do trećeg gola. Dosuđen je penal, a Ivan Ikić zabija za 3:0.

Poljak Mateusz Zachara u 66. minuti zabija za 4:0, da bi samo dvije minute kasnije gosti zabili preko Bencuna za 4:1.

Do kraja meča još dva gola u mreži Ljubuškog. Zabijali su Begić i Marko Jurić za konačnih 6:1.