Sjajna igra Krupe i pobjeda protiv Mladosti

Pobijedili u Lučanima

Fudbaleri Krupe pobijedili su danas kao gosti Mladost u Lučanima s 3:2 u pripremnom susretu pred start nove sezone.

Svih pet pogodaka postignuto je u drugom poluvremenu, a na kraju je Krupa uspjela da slavi u ovom meču.

Mladost je odigrala mnogo bolje prvo poluvrijeme. Imali su nekoliko odličnih šansi za postizanje pogotka, ali je sjajno branio golman bh. tima Ilić, koji je u nekoliko navrata spasio svoj gol.

Na odmor se otišlo rezultatom 0:0, a samo što je počelo drugo poluvrijeme, Krupa je povela. Grešku odbrane Mladosti koristi Kojić, te pogađa za prednost od 1:0.

Isti igrač je strijelac i u 64. minuti. Ponovo je napadač Krupe iskoristio nepažnju odbrane domaćeg tima, te je povećao rezultat na 2:0.

Samo dvije minute kasnije Mladost je smanjila. Zvrko je uspio da lijepo pogodi za smanjenje rezultata na 2:1.

Do izjednačujućeg gola domaća ekipa stiže u 76. minuti. Zvrko je ovog puta asistent, a Mišel je pogodio za 2:2.

Ipak, Krupa je uspjela da dođe do pobjedničkog gola. Igrala se 87. minuta kada Cvijanović pogađa za pobjedu svog tima od 3:2.