Sjajni argentinski napadač stiže na Anfield
Argentinski reprezentativac i napadač Napolija, Gonzalo Higuain, blizu je potpisa ugovora sa Liverpoolom.
Fenomenalni argentinski napadač mogao bi pojačati redove Liverpoola, a prema pisanju otočkih medija čelnici Redsa njegovom klubu Napoliju za obeštećenje će platiti 30 miliona funti.
Eventualni dolazak Higuaina značio bi i prodaju Marija Balotellija, kojeg su Redsi već ponudili nekim klubovima, čiji se odgovor na Anfieldu s nestrpljenjem očekuje.
Podsjetimo, Higuain je karijeru počeo u River Plateu, odakle je stigao u Real. U dresu "kraljevskog kluba" odigrao je 190 utakmica i pritom je postigao 107 golova. U Napoli je stigao 2013. godine.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.