Sjajni Hodžić donio pobjedu MOL Fehervaru

Pogodio u finišu

A. Čaušević

Armin Hodžić se nalazi u izvrsnoj formi, potvrdio je to i u posljednjem susretu svog MOL Fehervara.

U 6. kolu mađarskog prvenstva MOL je gostovao Honvedu i slavio sa 0:1, a jedini gol postigao je Hodžić.

Bivši napadač Željezničara i Dinama je bio starter, u u 82. minuti zabio je gol vrijedan tri boda. Zamijenjen je u posljednjim minutama susreta.

Hodžić je tako svojim golom donio šestu pobjedu MOL Fehervaru za ostanak na prvom mjestu na tabeli.

Bh. napadaču je to bio šesti ligaški gol kojim je zadržao vodeće mjesto na listi strijelaca.