Skandal u Nikaragvi: Juventus poveo 2:0, Real napustio teren

Goste čeka žestoka kazna

S. Mlaćo

Danas su na programu bili susreti 16. kola nogometne lige u Nikaragvi.

Domaći Juventus Managua ugostio je Real Madriz i vodio 2:0, kada su gosti odlučili da napuste teren.

Juventus je poveo u 61. minuti pogotkom Somarriba, da bi u 65. minuti na 2:0 povisio Mercado.

Tada je nastao haos. Pomoćni sudija signalizirao ofsajd, a gosti su stali. Glavni sudija nije poslušao svog kolegu, pustio je i igru i Mercado je pogodio mrežu rivala.

Gosti su stali i nisu željeli nastaviti meč, te su tražili da se gol poništi.

To nije učinjeno te je glavni sudija odlučio da prekine meč.

Na ponovljenom snimku vidjelo se da je gol regularan, te goste sada očekuje žestoka kazna.

Susret je odigran na terenu sa umjetnom travom sa jako čudno ocrtanim linijama.

quaresma 18<<<
Real Madriz ahahahahaha
2 1
Sine
Te vase "jako cudne ocrtane linije" su sasvim normalne na terenima sa umjetnom travom. Isti terwn koriste i mladje kategorije..nije bilo tesko uociti.