Slaven Osijeku nanio prvi poraz

HNL, 7. kolo

Slaven Belupo je u posljednjem susretu sedmog kola HNL-a s 2:1 slavio na Gradskom vrtu u Osijeku.

Mateas Delić je nakon pola sata igre doveo goste iz Koprivnice u vodstvo, ali su domaći uspjeli u nastavku poravnati preko Zorana Kvržića, koji je bio siguran s 11 metara.

Iskusni Davor Vugrinec odlučio je pobjednika 20-ak minuta prije kraja i Slavenu donio vrijedna tri boda, s kojim je ovaj klub i dalje na drugoj poziciji sa samo bodom zaostatka za Dinamom.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Inače, Osijeku je ovo tek prvi poraz, a u sljedećm kolu Osječane možda čeka i drugi, jer gostuju Dinamu, dok će Slaven biti domaćin Rijeci.