Slavija u generalci savladala Sutjesku

Posljednja provjera

Fudbaleri Slavije danas su u Foči odigrali posljednju pripremni meč pred nastavak sezone u Premijer ligi BiH.

Tim kojeg vodi Veljko Dovedan je u borbenoj utakmici ostvario ubjedljivu pobjedu protiv Sutjeske rezultatom 3:0, a prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri u kojoj je Slavija imala za nijansu veću inicijativu.

Slavija je povela već u osmoj minuti zahvaljujući Ristiću, da bi u 72. minuti nesmotrenost domaće odbrane kaznio Radovanović i tako povisio vodstvo svoje momčadi. Isti igrač je četiri minute kasnije postavio konačan rezultat nakon što je prethodno asistirao Purić.