Sloga slavila u Živinicama, bez pobjednika u Kalesiji

Druga liga FBiH, grupa Sjever

Četiri meča 24. kola Druge lige FBiH odigrana su danas, a do pobjeda su stigle ekipe Sloga Tojšići, Ingram i Mramor.

Sloga iz Tojšića je slavila u Živinicama protiv Slavena s 2:0.

Gosti su do vodstva stigli nakon 15 minuta igre. Za vodstvo se pobrinuo Šehić, a samo osam minuta kasnije pitanje pobjednika je riješio Zulić za važna tri boda Sloge.

Mramor je uvjerljivo savladao Posavinu s 3:0. Dva gola za domaće je postigao Almis Kasumović, dok je jedan gol dodao Malkić.

Duel u Kalesiji između dvije Bosne završen je bez pobjednika (1:1).

Mujanović je u 11. minuti domaćem timu donio vodstvo, ali su gosti iz Mionice u 89. minuti stigli do jednog boda.

Ingram je s minimalnih 1:0 slavio u gostima kod Odžaka.