Smajlagić ušao i pogodio za remi Gorice

Prva liga Slovenije, 2. kolo:

Bivši omladinac FK Sarajevo Semir Smajlagić postigao je gol u današnjem remiju Gorice.

U okviru 2. kola slovenačkog šampionata Gorica je u gostima remizirala sa Celjem odigravši 2:2, a u listu strijelaca Smajlagić se upisao u samom finišu utakmice.

Priliku za igru ovaj mladi napadač je dobio u 80. minuti, a svega šest minuta mu je bilo potrebno da postigne pogodak za vrijedan bod svog tima.

Smajlagić se, podsjetimo, pridružio Gorici u zimskom prijelaznom roku. Produkt je Akademije FK Sarajevo, no debi za prvi tim nije dočekao. Sa Goricom je potpisao ugovor na tri i pol godine.