Sochaux slavi Demirovića

Dva gola za gostujuću pobjedu

U 11. kolu francuske 2. lige Sochaux je sa 2:1 slavio u gostima ko Troyesa.

Sochaux je na teškom gostovanju upisao četvrtu pobjedu, pa se s današnjim rivalom bodovno izjednačio i obje ekipe sada imaju po 13 bodova.

Junak gostiju bio je mladi bh. napadač Ermedin Demirović, koji je postigao dva gola.

Troyes je vodio 1:0 na poluvremenu, gol je postigao Mbeuma, ali u nastavku Demirović režira preokret Sochauxa.

Prvo je u 67. minuti zabio gol za 1:1, a onda je tri minute kasnije zabio i gol koji je njegovoj ekipi donio važna tri boda.

Parma
koga briga za drugu ligu to ne prate ni francuzi
3 62
Benjamingst
Koji gol zabi drugi... makazicama ovaj mali je vec zvijer za postizanje golova. Uskoro ce on u A tim BiH repke....