Šok na San Siru: Dudelange "okrenuo" Rossonere!

Gosti vode u Milanu

Milan je na svom San Siru dočekao luksemburški Dudelange u utakmici 5. kola grupne faze Lige Evrope.

Očekivao se da će se Milan pitati za apsolutno sve na ovom susretu, ali gosti su imali drugačije planove.

Ipak, poveo je Milan preko Cutronea u 21. minuti, ali Stolz u 39. postiže sjajan gol za poravnanje Dudelangea.

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

Rezultatom 1:1 se otišlo na vrijeme, a onda u 49. minuti šok za Rossonere. Nakon jednog napada gostiju lopta nekako dolazi do Turpela koji u 49. minuti pogađa za potpuni preokret Dudelangea.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: