Spahić u nemilosti njemačkog sudije

Poraz HSV-a, Spahić "skrivio" penal

HSV je u 11. kolu njemačke Bundeslige vodio, ali je na kraju izgubio kod kuće od Hannovera.

HSV je poveo već u šestoj minuti golom Gregoritscha, ali je u nastavku Hannover stigao do velikog preokreta.

U 59. minuti sudija je svirao penal nakon starta Emira Spahića, ali evidentno je da je ipak teatralno pao nogometaš gostiju. Kiyotake je bio precizan za 1:1.

U 67. minuti Sane zabija za pobjedu Hannovera, koji sada ima 11 bodova i zauzima 14. mjesto, a HSV je 10. sa 14 bodova.

Stuttgart je s 2:0 slavio protiv Darmstadta, a golove su zabili Garics (autogol) i Werner. Toni Šunjić je u timu Stuttgarta igrao 90 minuta.