Španci i bez Calderona u Turskoj

Španci i bez Calderona u Turskoj

Španska košarkaška reprezentacija će na svjetskom prvenstvu u Turskoj nastupiti bez Josea Manuela Calderona, saopštio je danas Španski košarkaški savez (FEB).

Calderon je jedan od ključnih igrača španske reprezentacije, koja je u Turskoj braniti naslov prvaka svijeta.

Dvadesetosmogodišnji organizator igre povrijedio je ligamente koljena tokom pripremne utakmice protiv SAD-a (85:86). U Turskoj će ga zamijeniti Raul Lopez.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.