Španija razbila Poljsku u prvom poluvremenu, fenomenalan gol Fabiana Ruiza

Čini se da su Španci sve već riješili

S. Pašalić

Reprezentacija Španije do 21 godine igra utakmicu 3. kola protiv Poljske na Evropskom prvenstvu i vodi na poluvremenu sa 3:0.

Španci su poveli u 17. minuti kada je Caricol našao Fornalsa koji je bio precizan za 1:0.

U 35.minuti Španija je stigla i do drugog gola nakon što je Dani Ceballos odlično uposlio Oyarzabala koji je povećao prednost Španaca.

Španija je praktično sve riješila u prvom poluvremenu nakon što je Fabian Ruiz u 39. minuti sjajnim golom povisio na 3:0.