Spasio PSG: Ibrahimović u ulozi golmana

Sjajan rekleks napadača PSG-a

Endin Čaušević

Fudbaleri PSG-a večeras su na domaćem terenu bili bolji od Shakhtara u okviru šestog kola grupne faze ige prvaka.

PSG je slavio sa 2:0 u utakmici koja nije imala značaja za domaće jer su već ranije osigurali put u drugi krug. Pobjedu domaćim donijeli su Lucas i Ibrahimović golovima u 57, odnosno 86. minuti utakmice.

Ipak, i večerašnji meč obilježio je sjajni Zlatan Ibrahimović. On je prvo kod rezultata 1:0 promašio sjajnu priliku, ali je nekoliko minuta kasnije spasio gol PSG. Ibra je reagovao u stilu golmana i mora se priznati da se sjajno snašao.